Ανακοινώθηκαν οι υποψήφιοι της «Λαϊκής Συσπείρωσης Βύρωνα»

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων της «Λαϊκής Συσπείρωσης Βύρωνα» για τις επερχόμενες Δημοτικές Εκλογές σε εκδήλωση που διεξαχθεί την Πέμπτη 3/4 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, στο Δημαρχείο Βύρωνα.

Στην εκδήλωση παρευρέθηκε ο υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Κεντρικού Τομέα Αθηνών του ΚΚΕ, κ. Γιώργος Πέρρος.

Τα ονόματα των υποψήφιων είναι:

  • Πάλμος Παναγιώτης – ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  • Αντωνακόπουλος Κίμωνας – ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΚΠΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
  • Αποστόλου Χρυσούλα – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΥΔΑΠ
  • Αρετοπούλου Χαρά – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΤΟΥ ΠΑΡ/ΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΠΕΑΕΑ Δ.Σ.Ε ΒΥΡΩΝΑ
  • Αρώνης Στέφανος – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Αυγέρης Βασίλειος – ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ
  • Βαμβακά Αναστασία – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΕΜΜΕ
  • Βαρσαγάκης Ανδρέας – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΟΤΑ
  • Βελλάς Ζαφείριος – ΛΙΘΟΓΡΑΦΟΣ- ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΠΑΝΕΛ/ΝΙΑΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΙΘΟΓΡΑΦΩΝΜΕΛΟΣ ΓΕΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΥΠΟΥ Κ’ ΧΑΡΤΟΥ, ΜΕΛΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ
  • Βρεττάκης Γεώργιος – ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ – 5ΜΗΝΙΤΗΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  • Γείτονας Ευάγγελος – ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • Δαρλαγιάννης Δημήτριος – ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  • Δουβλέκας Αθανάσιος – ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ
  • Θυμιανός Κωνσταντίνος – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛ/ΛΟΣ
  • Θεοδόσης Σπύρος – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΜΜΕ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ 1ΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ
  • Ισταμπούλογλου Σπυρίδων – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
  • Καλύβας Βασίλειος – ΛΟΓΙΣΤΗΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑ/ΛΟΣ
  • Καραγιάννης Γεώργιος – ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – 5 ΜΗΝΙΤΗΣ ΣΤΟ ΕΛΕΓΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ
  • Καραπάνου Ελευθερία – ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
  • Κατωπόδης Χαραλαμπος  – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  • Κιντώνη Αικατερίνη – ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Κουτσουμπού Όλγα – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΤ/ΧΩΝ ΙΚΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΥΡΩΝΑ, ΣΥΝΤ/ΧΟΣ
  • Κυρικλάκης Πολυχρόνης – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ ΣΑΡΕ
  • Λαζαρίδου Ελένη – ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ, ΕΠΙΜΕΛΙΤΡΕΙΑ (ΕΣΥΝ) ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ
  • Λατσάρας Ευάγγελος – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ
  • Λευκαδίτης Αρίστος – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  • Λιναρδάκης Σπυρίδων – ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΞΕΛΕΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡ/ΤΗΜΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
  • Λυμπεράτου Άννα – ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΡΙΑ
  • Μαλαπέτσας Χρήστος – ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Μάλιος Ευάγγελος – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΑΚΝ ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
  • Μαραβέλιας Μιχάλης – ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ
  • Μαστρονικόλας Ιωάννης – ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
  • Μήλιος Ιωάννης – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
  • Μουτζουρέλης Αριστείδης – ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Μπάγια – ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΝΙΜΙΤΣ
  • Μπαλέρμπας Αργύριος – ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ
  • Μπουγάνη – Φορτοτήρα Αναστασία – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  • Μπουρμπουλα Ελένη – ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑ/ΤΟΣ ΠΕΑΕΑ – ΔΣΕ ΒΥΡΩΝΑ, ΣΥΝΤ/ΧΟΣ
  • Νταγκλαράς Μιχάλης – ΔΙΑKΟΣΜΗΤΗΣ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
  • Ντούσκας Αθανάσιος – ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟΠΑΡ/ΤΗΜΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
  • Οικονόμου Σπυρίδων – ΦΑΝΟΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
  • Παπαγιαννάκης Ιωάννης – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΟΤΑ
  • Παράσχος Γεώργιος – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΠΝΕΥΣΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
  • Πατσιώτης θεόδωρος – ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ
  • Πετρόπουλος Αιμίλιος – ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
  • Ρογκάκος Ευάγγελος – ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Σαϊτης Ιωάννης – ΕΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΙΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ
  • Σανταλτζόγλου Ηλίας – ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Σκλάβος Ιωάννης – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΚΛΑΔΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
  • Σταμάτη Κωνσταντίνα – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡ/ΤΟΣ ΤΟΥ, ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΥΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΥΡΩΝΑ
  • Τζανιδάκης Αθανάσιος – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΣΥΝΤ/ΧΩΝ ΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΥΡΩΝΑ
  • Τζίκας Ιωάννης – ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ, ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΕΠΙΠΛΟΥΛΟΥΡΓΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΝ/ΔΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΩΝΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ
  • Τόλος Δημήτριος – ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Τριγάζης Πολυνείκης – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  • Τσίγκα Αλεξάνδρα – ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΗ
  • Τσόκα Αικατερίνη – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  • Τσουρδαλάκη Δανάη – ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ, ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΤΟΥ ΠΑΡ/ΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΥΡΩΝΑ
  • Φράγκος Αθανάσιος – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ – ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
  • Φωτιάδης Δημήτριος – ΓΕΩΠΟΝΟΣ
  • Χουλιάρας Αθανάσιος – ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ
  • Χριστοδουλάκου Στέλλα – ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ, ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΑΤΡΩΝ ΣΤΟ Δ.Σ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ – ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ 5ΜΕΛΕΣ Ε.Υ.Ν.Α.Π ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ
  • Ψαρομηλίγκου Πωλίνα – ΑΠΟΦΟΙΤΗΤΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣΙΣΤΟΡΙΑΣΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ
  • Ψεματίκας Γεώργιος – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΤΟΥ ΠΑΡ/ΜΑΤΟΣ TΗΣ ΠΕΑΕΑ Δ.Σ.Ε ΒΥΡΩΝΑ

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ