Δόξα Βύρωνα – Ολυμπιακός Ν.Λιοσίων 2 – 1

Πηγή: doxavyrona.gr

Επιστροφή στις νίκες για την Δόξα Βύρωνα, που επικράτησε του Ολυμπιακού Ν. Λιοσίων με 2 – 1.

Στο σκορ προηγήθηκε η Δόξα στο 31′ λεπτό με σούτ του Ταμπουράκη, για να δεχθεί την ισοφάριση στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου με πέναλτυ που υπέδειξε ο διαιτητής του αγώνα. Το γκολ της νίκης ο Kriemady, με κτύπημα πέναλτυ στο 71′ λεπτό της συνάντησης

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ: Ζαρκάδης, Παπαχειμώνας ( 80′ Λυρίτσης ), Ρόπας (85′ Βλάχας ), Kriemady, Moresanou, Χαλβατζής, Καραλάγας, Στασινόπουλος, Ταμπουράκης, Λεβέντης, Λουσαράκης.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ: Σταματίου, Δούκας, Τριφύλλης, Τόμπρος, Μπαλτιμάς, Λάππας,Ζούλης,Βάσιος, Καλογέρης , Μεμπλικας, Φίπε