Ισόπαλη αναμέτρηση στο γήπεδο του Βύρωνα

Πηγή: Sportime.gr

Δύο πολύ καλές ομάδες αναμετρήθηκαν στο γήπεδο του Βύρωνα, με τον Αθηναϊκό και τον Ελπιδοφόρο να αναδεικνύονται ισόπαλοι με 1-1.

Στις καθυστερήσεις του α? ημιχρόνου, ο Μπιρμπίλι άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, όμως στο 77? ο Ντεντόπουλος από κοντά έφερε το ματς στα ίσια. Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Μάνταλος (ΣΔ Αθηνών).

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: Μηλιώνης, Ντίνας, Βουρλούμης, Αλεξόπουλος, Μπελέρι, Ζίζηλας, Μπιρμπίλι, Σταύρου (70? Παναγόπουλος), Σπέρτος (60? Μανταδάκης), Ζαφειράκης, Μπίτιλης (89? Κουντουρούπης)

ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ: Τσούκας, Στασινός, Εσλερ (71? Μίχας), Χριστόπουλος, Λυμπέρης, Κάρο, Γκουτσούλας, Μαρκομιχάλης, Φώσκολος (77? Στέλλας), Καραμέρης, Γαζής (51? Ντεντόπουλος).