Δόξα Βύρωνα – Χολαργός 2-0

Πηγή: doxavyrona.gr

Νίκη για την Δόξα Βύρωνα με 2 – 0 επι του Χολαργού ενός δυνατού αντιπάλου.

Η Δόξα στάθηκε τυχερή και ευτύχησε να προηγηθεί στο 73′ λεπτό με κτύπημα φάουλ του Λεβέντη, και λάθος του τερματοφύλακα και να εδραιώσει την νίκη με ένα γκόλ στο 91΄λεπτό με κοντινό σούτ του Κασσιανού. Στο 51′ λεπτό ίσως η φάση του αγώνα,η απώλεια σε κτύπημα πέναλτυ του Χολαργού. Η ομάδα του Χολαργού με 10 παίκτες απο το 66′ λεπτό , και σούτ στο δοκάρι στο 87′ λεπτό και ενω το σκόρ ήταν 1-0.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ: Τσαβδαρίδης, Παπαχειμώνας (65′ Λυρίτσης ), STUDZIENY, Αιβάζης, KRIEMADY( 46΄Κασσιανός ), Χαλβατζής, Καραλάγας, Ρόπας, Ταμπουράκης ( 84΄Νταλιάνης ), Λουσαράκης, Λεβέντης.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ: Γιαννόπουλος, Κόκκαλης, Χάλος, Λιούκας, Αναστασόπουλος (68΄Τρούλης), Τζέλι, Τσίρος (46΄ Κανάκης), Κοκκίδης, Αντωνόπουλος, Μαλισιώβας, Λίρας (58΄ Αντωνόπουλος Δ.).