Δείτε τα ψηφοδέλτια των δημοτικών παρατάξεων του Βύρωνα

Ολοκληρώθηκε η συγκρότηση των ψηφοδελτίων των συνδυασμών, που θα λάβουν μέρος στις εκλογές της 18ης Μαΐου, καθώς τα μεσάνυχτα της  Κυριακής 27 Απριλίου, έληξε η προθεσμία για την κατάθεση τους στα κατά τόπους Πρωτοδικεία.

Παρακάτω έχουμε συγκεντρώσει τα ψηφοδέλτια των δημοτικών παρατάξεων του Βύρωνα, με τα ονόματα των δημοτικών συμβούλων που έχουν ανακοινωθεί μέχρι στιγμής.

Επιλέξτε παρακάτω την παράταξη που επιθυμείτε, για να δείτε αναλυτικά τα ονόματα των υποψηφίων.

[toggle title=»ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΒΥΡΩΝΑ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ»]

aristeri-parembasi-politwn-virona

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ, υπάλληλος ΕΛΤΑ
  2. AΛΤΑΝΗ ΕΦΗ, φιλόλογος
  3. ΑΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, βιβλιοϋπάλληλος,
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, φυσικός ραδιοηλεκτρολόγος, ιδ. υπάλληλος
  5. ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, μηχανολόγος
  6. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ, μέλος ΔΣ συλλόγου γονέων
  7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, φαρμακοποιός
  8. ΓΚΙΟΖΟΥ ΓΙΩΤΑ, φαρμακοϋπάλληλος,
  9. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ, δημ. σύμβουλος, εργαζόμενος ΗΣΑΠ, ηλ. μηχανικός
  10. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΙΑ δημοσιογράφος και με συμμετοχή στην ertopen
  11. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, νοικοκυρά
  12. ΚΑΝΤΖΙΑΣ-ΡΟΝΤΕ ΑΛΕΞ, φιλόλογος, μεταπτυχιακός φοιτητής,
  13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΝΟΡΑ, ιδ. υπάλληλος, οικονομολόγος,
  14. ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, φοιτητής,  μέλος της ΕΑΑΚ
  15. ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ, ορθοπεδικός γιατρός
  16. ΚΛΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, σχεδιάστρια, ενεργή στα κινήματα πόλης
  17. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, καθηγητής Δ.Ε., μέλος των Παρεμβάσεων Δ.Ε.
  18. ΚΟΣΚΩΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ, ιδ. υπάλληλος, κοινωνιολόγος
  19. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ, φοιτητής ΕΜΠ , μέλος της ΕΑΑΚ
  20. ΚΟΥΤΟΥΦΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, αγιογράφος
  21. ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, λογιστής, άνεργος
  22. ΚΕΛΑΦΗΣ Ή ΚΥΛΑΦΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, φοιτητής φιλοσοφικής Αθήνας, μέλος της ΕΑΑΚ
  23. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, βιβλιοϋπάλληλος, πρόεδρος συλλόγου γονέων
  24. ΛΙΤΣΑ ΕΥΗ, δασολόγος, μέλος ΔΣ συλλόγου γονέων
  25. ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, τεχν. μηχανικός, εργαζόμενος-«ωφελούμενος» σε 5μηνο πρόγραμμα
  26. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ιδιωτικός υπάλληλος
  27. ΜΙΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, τορναδόρος
  28. ΜΠΑΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ασφαλιστής
  29. ΜΠΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, συνταξιούχος, ενεργή στο κίνημα γονέων, ενάντια στις κεραίες, στα χαράτσια
  30. ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, φυσικός, εργαζόμενος σε φροντιστήριο, μουσικός
  31. ΞΙΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ, τραπεζοϋπάλληλος, μέλος ΔΣ ΣΥΕΤΕ και Γενικού Συμβούλιου ΟΤΟΕ
  32. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ, φοιτητής ΑΤΕΙ, μέλος της ΕΑΑΚ
  33. ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, φυσικός υποψ. διδάκτορας
  34. ΠΑΠΑΔΕΔΕ ΦΛΩΡΑ, οικονομολόγος, γεν. γραμ. Συλλόγου Επιστημονικού Προσωπικού ΔΕΗ
  35. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΩΓΩ, κοινωνική λειτουργός, ασχολούμενη με το παιδικό παιγχνίδι
  36. ΠΗΝΙΑΤΟΓΛΟΥ ΔΑΝΟΣ, τεχνίτης ελ. επαγγελματίας
  37. ΡΩΜΗΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ιδ. υπάλληλος, οικονομολόγος
  38. ΤΖΙΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ιδιωτικός υπάλληλος
  39. ΤΟΔΟΥΛΟΣ Κώστας, στρατευμένος
  40. ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, αναπληρώτρια εκπαιδευτικός ΠΕ
  41. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ιδ. υπάλληλος
  42. ΧΑΡΧΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, συνταξ. εργάτης ΠΥΡΚΑΛ
  43. ΧΑΤΖΗΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, εργαζόμενος στη Vodafone
  44. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΘΕΩΝΗ, καθηγήτρια Μ.Ε., υποψηφ. διδάκτωρ Παιδαγωγικής
  45. SPEYER ORESTIS, φυσικός περιβάλλοντος

[/toggle]

[toggle title=»ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΘΑΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ»]

898-kathari-epilogi-vironas

  1. Aλεβιζόπουλος Στάθης, Διευθυντικό Στέλεχος Επιχειρήσεων
  2. Ανταχόπουλος Νίκος, Ιδιωτικός υπάλληλος – Προγραμματιστής
  3. Βαλμάς Ηλίας, τ. Δημοτικός Υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος
  4. Γεωργακόπουλος Δημήτρης, Στέλεχος Φαρμακευτικής Εταιρείας
  5. Γεωργιλάκης Δημήτρης, Συνταξιούχος Αστικών Συγκοινωνιών
  6. Γεωργιλάκη Σοφία, Πτυχιούχος ΤΕΙ Αθηνών – Αισθητικός
  7. Γιαννοπούλου Χριστίνα, Λογίστρια
  8.  Γιατράς Δημήτρης, Ελεύθερος επαγγελματίας – Μέλος Δ.Σ ΙΚΑ
  9.  Γραμμένου Αγγελική, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής – πρωταθλήτρια σκοποβολής
  10. Δαδινόπουλος Πολύβιος, Παλαίμαχος ποδοσφαιριστής Δόξας Βύρωνα
  11. Δάρρα Ισαβέλλα, Μουσικός – Καθηγήτρια πιάνου, Δημοτική Σύμβουλος
  12. Διονυσίου Στέλιος, Τραγουδιστής, Δημοτικός Σύμβουλος
  13. Επιτρόπου Βίκυ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  14. Ευαγγελίδης Γιάννης, Ηθοποιός – Σκηνοθέτης
  15. Ζαχαράκης Γιώργος, Παλαίμαχος αθλητής Handball
  16. Ζαχαρόπουλος Αργύρης, Οικονομολόγος – Λογοτέχνης
  17. Ηρούκου Αγγελική, πρώην Υπάλληλος Δ.Ε.Α.Δ.Β
  18. Θεοτόκης Χρήστος, Παλαίμαχος αθλητής Χάντμπολ Αθηναϊκού – Ηλεκτρονικός
  19. Καινούργιου – Καπερώνη Κατερίνα, Οικονομολόγος – Τραπεζικό Στέλεχος
  20. Καλαντζής Ανδρέας, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  21. Καμπανέλλης Γιώργος, Τραγουδιστής – Ηθοποιός
  22. Καραγιάννη Σοφία, Επιχειρηματίας
  23. Κατσαραγάκη Τριανταφυλλιά, Αισθητικός
  24. Κατσίκης Θωμάς, Υπάλληλος εταιρείας Security
  25. Κατσουράς Δημήτρης, Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης
  26. Κόμη Ελένη, τέως Διευθύντρια Δήμου Βύρωνα
  27. Κόρακας Γεώργιος, Οδηγός ΕΘΕΛ – Ο.ΣΥ
  28. Κοσμόπουλος Αντώνιος, Σταθμάρχης ΕΘΕΛ
  29. Κούη Εβίτα, Λογοθεραπεύτρια
  30. Κούρτης Σπύρος, Επιχειρηματίας
  31. Κρητικός Γιώργος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  32. Κωλέτσης Δημήτρης, Γιατρός Επιμελητής Α’ ΚΑΤ
  33. Λαυρέντζου Μαρία, Ιδιοκτήτρια Αρτοποιείου
  34. Λεμπίδα Σοφία, Σύμβουλος επικοινωνίας
  35. Λιάκος Γεώργιος, Υπάλληλος ΔΕΗ
  36. Λιάπη Μαρία, Τεχνολόγος – Γεωπόνος
  37. Λιοσάτος Άγγελος, Επιχειρηματίας
  38. Λοβέρδος Γιάννης, Δημοσιογράφος
  39. Λουκόπουλος Θόδωρος, Γιατρός ΚΥ Βύρωνα
  40. Μαγουλά Λίλη, Συνταξιούχος του Υπουργείου Τύπου
  41. Μακρυδάκη Βίκυ, Αισθητικός – Καθηγήτρια ΙΕΚ
  42. Μαυρομάτης Δημήτρης, Οικονομολόγος
  43. Μεϊντάνης Πάρης, Προπονητής Ποδοσφαίρου
  44. Μπακουλόπουλος Νίκος, Δημοσιογράφος
  45. Μπαλάσκας Σταύρος, Αντιπρόεδρος Ένωσης Αστυνομικών Αθήνας
  46. Μπαντή Ντόρα, Καθηγήτρια Γαλλικών – Πρόεδρος Σ.Π.Α.Σ
  47. Νικολαΐδου Ιωάννα, Διαιτολόγος
  48. Νικολαΐου – Παντελάκη Ρένια, τέως Διοικητική υπάλληλος ΙΚΑ Βύρωνα
  49. Ντε Κολ Σοφία, Συνταξιούχος ασφαλίστρια
  50. Ξανθάκης Βαγγέλης, Δάσκαλος, Προπονητής Muay Thai
  51. Ξανθάκη Τζούλια, Στέλεχος Ναυτιλιακής εταιρείας
  52. Παραπονιάρης Γιάννης, Αυτοκινητιστής
  53. Παρασκευοπούλου – Παπαδοπούλου Αρετή, Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων Ομίλου Επιχειρήσεων Εστίασης
  54. Παρασκευοπούλου Άννα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  55. Πελούμπη Φανή, Παγκόσμια Πρωταθλήτρια Muay Thai
  56. Πλεμμένος Γιώργος, Καθηγητής Χημικός
  57. Πρέζαλη Άντα, Έμπορος – μέλος Δ.Σ Ε.Ε.Α
  58. ΣακελλαρόπουλοςΣ Σπύρος,Επιχειρηματίας-Οικονομολόγος-Ειδικός Τηλεπικοινωνιών
  59. ελιμάς Γιώργος, πτυχιούχος Μηχανολόγος Μηχανικός – Οδηγός Ο.ΣΥ
  60. Σίτος Κυριάκος, Πολιτικός Μηχανικός
  61. Σουλιώτη Ιωάννα, Σύμβουλος Μόδας – Ραδιοφωνικός παραγωγός
  62. Στεφανακίδου Ελένη, Δικηγόρος
  63. Τάσσης Γιάννης, Επιχειρηματίας
  64. Τζανέτης Στέφανος, Ερασιτέχνης Ποδοσφαιριστής
  65. Τζενεράλης Παναγιώτης, Αστυνομικός
  66. Τσαπάρας Χρήστος, Μουσικός Παραγωγός
  67. Τσουραπάκης Αλέξης, τέως Υπάλληλος ΟΠΑΠ
  68. Τσιάβου Μαρία, Τραπεζικός υπάλληλος
  69. Φιλιόπουλος Νίκος, Φοιτητής ΑΤΕΙ – Ηλεκτρονικός Μηχανικός
  70. Φουντά Ελένη, Ιδιωτική Υπάλληλος
  71. Φωτίου Αλέξανδρος, Χημικός Μηχανικός – Στέλεχος εταιρείας
  72. Χαλικιά Κατερίνα, Διεθνής Αθλήτρια Μπάσκετ – Πρωταθλήτρια Ευρώπης
  73. Χαλικιάς Χριστόφορος, Επιχειρηματίας, Δημοτικός Σύμβουλος
  74. Χατζηκυριάκου Άννα, πτυχιούχος Διοίκησης Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας
  75. Χατζηλιά Άννα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  76.  Χίνη Σταυρούλα Γιατρός Διευθύντρια ΓΝ «Γεννηματάς», Δημοτική Σύμβουλος
  77. Χρηστίδου Χριστίνα, Εκπαιδευτικός
  78. Ψαλλίδας Βασίλειος, Βρεφονηπιοκόμος
  79. Ψυλλάκης Ιγνάτιος, Διεθνής πρωταθλητής σκοποβολής
  80. Ψύψας Νίκος, Προγραμματιστής (MSC) Καθηγητής Πληροφορικής
  81. Ψυχογυιού Χριστίνα, Λογίστρια – Φοροτεχνικός
  82. Ψυχοπαίδας Γιώργος, Επιχειρηματίας

[/toggle]

[toggle title=»ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΒΥΡΩΝΑ : ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΑΛΕΞΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ»]

dunami-elpidas

  1. Αγιασματζής Γιάννης, πρώην Δημ. Σύμβουλος, πρώην πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου
  2. Αθανασόπουλου – Σκιαδοπούλου Νεκταρία, ιδιωτική υπάλληλος
  3. Αλοΐζι Μαριλένα, απόφοιτος τμήματος διοίκησης επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι. Χαλκίδας
  4. Αναγνωστάτος Ιωάννης, έμπορος λαϊκών αγορών
  5. Αναστασόπουλος Διονύσιος, καθηγητής Αγγλικών, ιδιοκτήτης κέντρου ξένων γλωσσών
  6. Ανδρονιώτης Παναγιώτης, έμπορος – οικονομολόγος
  7. Αντωνοπούλου Ευαγγελία, Πλωτάρχης ε.α.(ΠΝ)
  8. Αυγέρης Γιάννης, οδοντίατρος
  9. Βιδάλη Ελένη, ιδιωτική υπάλληλος
  10. Γαδέδη Στέλλα, φλαουτίστα – συνθέτης
  11. Γεωργούτσου Κατερίνα, φιλόλογος – υπάλληλος Ομοσπονδίας Χειροσφαίρισης
  12. Γιαννακοπούλου Δήμητρα (Ντέμη), πτυχιούχος τμήματος Τουριστικών Επιχειρήσεων – υπάλληλος Υπ. Τουρισμού
  13. Γιατρουδάκης Χρήστος, έμπορος
  14. Γιώτης Αηδόνης, ελεύθερος επαγγελματίας
  15. Γκαρμπουνώφ Γιώργος, μηχανικός αυτοματισμού Τ.Ε., πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 3ου Γυμνασίου Βύρωνα, αντιπρόεδρος Ένωσης Γονέων Βύρωνα
  16. Γκαρώνη Βούλα, υπάλληλος ΔΕΔΗΕ
  17. Δαμαλά – Καραντώνη Ελένη, καθηγήτρια πληροφορικής – υποδιευθύντρια 3ου Γυμνασίου Βύρωνα
  18. Δέτσης Αθανάσιος, επιχειρηματίας – μηχανικός μεταλλείων – μεταλλουργών, απόφοιτος ΕΜΠ, Cambridge University και ΜΙΤ
  19. Διονυσοπουλος Αθανασιος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  20. Ζούκα Αναστασία, χορογράφος – απόφοιτη Σχολής Εθνικού Θεάτρου
  21. Θειακογιάννη Ελένη, οικονομολόγος – τέως διευθύντρια ΥΠΕΚΑ
  22. Θεοχαρόπουλος Θεοχάρης, καθηγητής Σιβιτανίδειου Σχολής
  23. Καζάς Μάριος, δικηγόρος
  24. Καπουράλος Ιωάννης, εκτελωνιστής
  25. Καππάτος Ορέστης, μετεωρολόγος
  26. Καραγρηγορίου-Γιαννακοπούλου Αγγελική (Άντζυ), κοινωνική λειτουργός
  27. Καράκου Σοφία – Χρυσούλα, οικονομολόγος
  28. Καρακώστας Δημήτρης, κοινωνιολόγος
  29. Καρυοφύλλη – Καραμπέτσα Λυγερή, συνταξιούχος δημοτική υπάλληλος
  30. Κοκαλιάς Δημήτρης, δικηγόρος
  31. Κοντοκώστα Σταυρούλα, μαθηματικός – καθηγήτρια μέσης εκπαίδευσης
  32. Κοτσάνης Θεόδωρος, συνταξιούχος ΕΛΠΕ
  33. Κουνούπης Νίκος, άνεργος (απολυμένος ΕΡΤ)
  34. Κωνσταντίνου Δημήτριος, ηθοποιός
  35. Λάος Νικόλαος, καθηγητής Φιλοσοφίας & πολιτικός αναλυτής
  36. Λάσκαρη – Παρτσακουλάκη Γεωργία, επιχειρηματίας
  37. Μαλάμος Θεόδωρος, ιατρός (οφθαλμίατρος)
  38. Μαράκα Μαρία, οικονομολόγος
  39. Μαρής Στέλιος, τεχνολόγος τροφίμων και διατροφής – ιδιωτικός υπάλληλος
  40. Μάρκου Γεώργιος, συνταξιούχος τεχνικός ημερήσιου τύπου
  41. Μεζίτη Στυλιανή, γεωπόνος
  42. Μουντοκαλάκης Βασίλης, αστυνομικός
  43. Μπαγιάστα Θεοδώρα, δημόσιος υπάλληλος
  44. Μπαζάκας Αλέξανδρος, φοιτητής τμήματος Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Παντείου Πανε-πιστημίου, μέλος ΤΟ.ΣΥ.Ν.
  45. Μπανούζα Παναγιώτα, Ιδιωτικός υπάλληλος
  46. Μπένιας Τιμολέων, μοντέρ – πρώην εργαζόμενος ΕΡΤ
  47. Μπερούκα Ελπίδα, οικονομολόγος – ιδιωτική υπάλληλος
  48. Μπουκουβάλας Στέφανος, μηχανικός τηλεπικοινωνιών
  49. Ντουρούντα Δήμητρα, ιδιωτικός υπάλληλος
  50. Ντυμένου Μαρία, καθηγήτρια μέσης εκπαίδευσης
  51. Οικονόμου Θανάσης, εργαστηριακός συνεργάτης ΤΕΙ Αθήνας
  52. Παναγιωτόπουλος Κωνσταντίνος, δικηγόρος
  53. Παπαδημητρίου Μιχάλης, διπλ. χημικός μηχανικός
  54. Παπαδοπούλου Φωτεινή, ιδιωτικός υπάλληλος
  55. Παπαθανασίου Ιωάννης, ιδιωτικός υπάλληλος
  56. Πέτσας Βασίλης, πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Ταμείου Παρακαταθηκών και Δανείων
  57. Σκεπαθιανός Γεώργιος, συνταξιούχος διευθυντής Υπ. Πολιτισμού
  58. Στεργιάννης Νεκτάριος (Άρης), υπηρεσίες φύλαξης και ασφάλειας υψηλών προσώπων
  59. Στραβομύτης Γεώργιος, απόστρατος αξιωματικός Στρατού Ξηράς
  60. Στρατή Ευθυμία, νοσηλεύτρια
  61. Σφυρή Σίσσυ (Αναστασία), συνταξιούχος Πυροσβεστικού Σώματος
  62. Ταμβάκη Βασιλική (Βίκυ), στέλεχος εταιρίας πληροφορικής
  63. Τζώρτζης Στέργιος, οδηγός Ο.Σ.ΣΥ.
  64. Τριανταφύλλου Λευτέρης, οικονομολόγος – Δημοτικός Σύμβουλος
  65. Τσάκλας Στυλιανός, ιδιωτικός υπάλληλος
  66. Τσέτσος Γιώργος, τ. υπάλληλος Ο.Α.
  67. Φανουργάκη Κατερίνα, αναλυτής πληροφοριακών συστημάτων, τραπεζικός υπάλληλος
  68. Φιστουρή Ελένη, δομικός – σχεδιάστρια,προγραμματίστρια αναλύτρια Η/Υ, μέλος ΔΣ Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων 8ου Δημοτικού και 3ου  Γυμνασίου Βύρωνα,
  69. Χιωτίνης Μίλτος, μηχανολόγος – σύμβουλος επιχειρήσεων
  70. Χουδετσανάκης Εμμανουήλ, επιχειρηματίας

[/toggle]

[toggle title=»ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ «ΣΤΑΣΗ ΒΥΡΩΝΑ» – ΑΚΗΣ (ΓΡΗΓΟΡΗΣ) ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ»]

stasi-virona-logo

  1. Αγγέλης  Κων/νος
  2. Αγγελίδης  θεόδωρος
  3. Αγραφιωτη   Γεωργία
  4. Αλαβάνος  Αλέξανδρος
  5. Ανδρεαδάκη   Αναστασία
  6. Απιδοπούλου  Κλεονίκη
  7. Αρβανίτης  Γιώργος
  8. Βαγιανός  Δημήτριος
  9. Βαλσαμή   Ευαγγελία
  10. Βάρδης  Γιώργος
  11. Βασιλοπούλου  Ελένη
  12. Βελεσιωτης  Γεωργιος
  13. Βίκας  Νικόλαος
  14. Βλαδιμήροβιτς  Μαρια
  15. Βλαντής  Σταύρος
  16. Βούρος   Γιώργος
  17. Γεραμάνης  Γιώργος
  18. Γεωργαντάς  Αντώνης
  19. Γιαννιτσόπουλος  Δημήτρης
  20. Γράδος  Σπυρίδων
  21. Δασκαλάκη  Σοφία
  22. Ζερίτης  Μιχάλης
  23. Θεοδόσης  Αλέξανδρος
  24. Καλδανη  Ελπις-Μαρία
  25. Καλημέρης  Κων/νος
  26. Καλογερά  Αλεξάνδρα
  27. Καραγιάννης  Μιχαήλ
  28. Καρακαλπάκης  Κών/νος
  29. Κατωπόδης  Μάριος
  30. Κλωνάρη  Λεμονιά
  31. Κόκκαλης  Δημήτρης
  32. Κοκόλιας  Απόστολος
  33. Κορρές  Νίκος
  34. Κοσκινάς  Αθανάσιος
  35. Κωλέτσης  Νικόλαος
  36. Κωνσταντινου   Αντωνης
  37. Κωσταβασίλης  Δημήτριος
  38. Λιμάκη  Άννα-Μαρία
  39. Μαγνήσαλης  Νικόλαος – Σωκράτης
  40. Μανωλά  Σταματία
  41. Μαστροδήμος  Σπυρίδων
  42. Μαυρίκης  Ιωάννης
  43. Μαυρόπουλος  Αναστάσιος
  44. Μηχανετζή  Στυλιανή
  45. Μουταυτσίδου  Ματίνα
  46. Μπαρτζιώκα  Ευαγγελία
  47. Μπούσης  Βασίλειος
  48. Νικολαΐδης  Παναγιώτης
  49. Ξυνιδάκης  Μάρκος
  50. Παλιούρας   Χρήστος
  51. Παναγιωτίδου  Μελίνα
  52. Παναγιωτόπουλος  Παναγιώτης
  53. Πανόπουλος  Κων/νος
  54. Παπαβασιλειου  Πολυξενη
  55. Παπαδάτος  Δημοσθένης
  56. Παπαδημητρίου  Αθανάσιος
  57. Παπαδοπούλου   Ευαγγελία
  58. Παπαθανασίου  Αθανάσιος
  59. Παπαμιχαήλ  Σωτήρης
  60. Παπανδρέου  Θεμιστοκλής-Χρήστος
  61. Περογιαννάκη  Στέλλα
  62. Πέτρου-Βαρουχάκη  Αναστασία
  63. Πράπα – Τζελάτη   Χαρίκλεια
  64. Πρασσάς  Ηρακλής
  65. Σάρολα  Βασιλική
  66. Σκαρώνη  Άννα
  67. Σπυρόπουλος  Χρήστος
  68. Σταθοπούλου  Αικατερίνη
  69. Σταυροπούλου  Αντωνία
  70. Σχίζας  Βασίλης
  71. Σώζος  Χαράλαμπος
  72. Τέγος  Ευθυμιος
  73. Τζαφάς   Βασίλειος
  74. Τριγάζης  Νικόλαος-Αγησίλαος
  75. Τσατσαρώνης  Κων/νος
  76. Υφάντη  Χρύσα
  77. Φιλέρης  Ιωάννης
  78. Φραγκιαδάκης  Ιωάννης
  79. Χανής   Μιχαήλ
  80. Χασάπη  Παναγιώτα
  81. Χειμώνα  Χρυσάνθη-Έσθερ

[/toggle]

[toggle title=»ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΜΟΣ»]

laiki-suspirwsi

  1. Αντωνακόπουλος Κίμωνας – ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΚΠΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
  2. Αποστόλου Χρυσούλα – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΥΔΑΠ
  3. Αρετοπούλου Χαρά – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΤΟΥ ΠΑΡ/ΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΠΕΑΕΑ Δ.Σ.Ε ΒΥΡΩΝΑ
  4. Αρώνης Στέφανος – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  5. Αυγέρης Βασίλειος – ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ
  6. Βαμβακά Αναστασία – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΕΜΜΕ
  7. Βαρσαγάκης Ανδρέας – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΟΤΑ
  8. Βελλάς Ζαφείριος – ΛΙΘΟΓΡΑΦΟΣ- ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΠΑΝΕΛ/ΝΙΑΣ ΕΝΩΣΗΣ ΛΙΘΟΓΡΑΦΩΝΜΕΛΟΣ ΓΕΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΥΠΟΥ Κ’ ΧΑΡΤΟΥ, ΜΕΛΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ
  9. Βρεττάκης Γεώργιος – ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ – 5ΜΗΝΙΤΗΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  10. Γείτονας Ευάγγελος – ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
  11. Δαρλαγιάννης Δημήτριος – ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  12. Δουβλέκας Αθανάσιος – ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ
  13. Θυμιανός Κωνσταντίνος – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛ/ΛΟΣ
  14. Θεοδόσης Σπύρος – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΜΜΕ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ 1ΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ
  15. Ισταμπούλογλου Σπυρίδων – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
  16. Καλύβας Βασίλειος – ΛΟΓΙΣΤΗΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑ/ΛΟΣ
  17. Καραγιάννης Γεώργιος – ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – 5 ΜΗΝΙΤΗΣ ΣΤΟ ΕΛΕΓΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ
  18. Καραπάνου Ελευθερία – ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
  19. Κατωπόδης Χαραλαμπος  – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  20. Κιντώνη Αικατερίνη – ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  21. Κουτσουμπού Όλγα – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΤ/ΧΩΝ ΙΚΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΥΡΩΝΑ, ΣΥΝΤ/ΧΟΣ
  22. Κυρικλάκης Πολυχρόνης – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ ΣΑΡΕ
  23. Λαζαρίδου Ελένη – ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ, ΕΠΙΜΕΛΙΤΡΕΙΑ (ΕΣΥΝ) ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ
  24. Λατσάρας Ευάγγελος – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ
  25. Λευκαδίτης Αρίστος – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  26. Λιναρδάκης Σπυρίδων – ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΞΕΛΕΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡ/ΤΗΜΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
  27. Λυμπεράτου Άννα – ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΡΙΑ
  28. Μαλαπέτσας Χρήστος – ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  29. Μάλιος Ευάγγελος – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΑΚΝ ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
  30. Μαραβέλιας Μιχάλης – ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ
  31. Μαστρονικόλας Ιωάννης – ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
  32. Μήλιος Ιωάννης – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
  33. Μουτζουρέλης Αριστείδης – ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  34. Μπάγια – ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΗ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΝΙΜΙΤΣ
  35. Μπαλέρμπας Αργύριος – ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ
  36. Μπουγάνη – Φορτοτήρα Αναστασία – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  37. Μπουρμπουλα Ελένη – ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑ/ΤΟΣ ΠΕΑΕΑ – ΔΣΕ ΒΥΡΩΝΑ, ΣΥΝΤ/ΧΟΣ
  38. Νταγκλαράς Μιχάλης – ΔΙΑKΟΣΜΗΤΗΣ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
  39. Ντούσκας Αθανάσιος – ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟΠΑΡ/ΤΗΜΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
  40. Οικονόμου Σπυρίδων – ΦΑΝΟΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
  41. Παπαγιαννάκης Ιωάννης – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΟΤΑ
  42. Παράσχος Γεώργιος – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΠΝΕΥΣΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
  43. Πατσιώτης θεόδωρος – ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ
  44. Πετρόπουλος Αιμίλιος – ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
  45. Ρογκάκος Ευάγγελος – ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  46. Σαϊτης Ιωάννης – ΕΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΙΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ
  47. Σανταλτζόγλου Ηλίας – ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  48. Σκλάβος Ιωάννης – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΚΛΑΔΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
  49. Σταμάτη Κωνσταντίνα – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡ/ΤΟΣ ΤΟΥ, ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΥΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΥΡΩΝΑ
  50. Τζανιδάκης Αθανάσιος – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΣΥΝΤ/ΧΩΝ ΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΥΡΩΝΑ
  51. Τζίκας Ιωάννης – ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ, ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑΣ ΕΠΙΠΛΟΥΛΟΥΡΓΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΝ/ΔΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΩΝΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ
  52. Τόλος Δημήτριος – ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  53. Τριγάζης Πολυνείκης – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  54. Τσίγκα Αλεξάνδρα – ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΗ
  55. Τσόκα Αικατερίνη – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  56. Τσουρδαλάκη Δανάη – ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ, ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΤΟΥ ΠΑΡ/ΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΥΡΩΝΑ
  57. Φράγκος Αθανάσιος – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ – ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
  58. Φωτιάδης Δημήτριος – ΓΕΩΠΟΝΟΣ
  59. Χουλιάρας Αθανάσιος – ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ
  60. Χριστοδουλάκου Στέλλα – ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ, ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΩΝ ΙΑΤΡΩΝ ΣΤΟ Δ.Σ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ – ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ 5ΜΕΛΕΣ Ε.Υ.Ν.Α.Π ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ
  61. Ψαρομηλίγκου Πωλίνα – ΑΠΟΦΟΙΤΗΤΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣΙΣΤΟΡΙΑΣΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ
  62. Ψεματίκας Γεώργιος – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΤΟΥ ΠΑΡ/ΜΑΤΟΣ TΗΣ ΠΕΑΕΑ Δ.Σ.Ε ΒΥΡΩΝΑ

[/toggle]

[toggle title=»ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ – ΜΙΛΤΟΣ ΜΠΑΝΤΗΣ»]

mazi-gia-ton-virona-2

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ- Έμπορος
  2. ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΟΔΥΣΣΕΑ- Ελ. Επαγγελματίας
  3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ- Ελ. Επαγγελματίας
  4. ΒΕΡΒΕΡΗ ΡΟΔΟΘΕΑ (ΡΟΔΟΥΛΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ- Επιχειρηματίας
  5. ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ- Υπεύθυνος Ασφαλείας ΠΑΕ ΑΕΚ
  6. ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ- Ιδ. Υπάλληλος
  7. ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ- Υπ. ΔΕΗ
  8. ΓΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ- Μηχανολόγος – Μηχανικός Τ.Ε.
  9. ΓΟΥΡΝΙΕΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ- Ιδ. Υπάλληλος
  10. ΔΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ- Εκπαιδευτικός
  11. ΔΑΦΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ- Επιχειρηματίας/Δημοτικός Σύμβουλος
  12. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- Επιχειρηματίας
  13. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ- Ραδιοφωνικός Παραγωγός
  14. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ- Εκπαιδευτικός
  15. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ- Ηλεκτρολόγος/ Ιδ. Κέντρου Ξένων γλωσσών
  16. ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ- Πυροσβέστης
  17. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ- Ιδ. Υπάλληλος
  18. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ- Πλοίαρχος RYA
  19. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ- Β. Λογιστή
  20. ΚΑΛΑΠΟΘΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ- Ιδ. Υπάλληλος/ Φοιτήτρια Επικοινωνίας
  21. ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ- Επιχειρηματίας
  22. ΚΑΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ- Γυμναστής /Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
  23. ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΜΑΡΙΑ- ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- Ιδ. Υπάλληλος
  24. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ- Αρχιτέκτονας
  25. ΚΑΡΑΜΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Προγραμματιστής/Οικονομολόγος
  26. ΚΑΡΑΠΙΣΤΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- Μαθηματικός
  27. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – Επιχειρηματίας/Δημοτικός Σύμβουλος
  28. ΚΑΤΕΧΑΚΗΣ-ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ- Μηχανικός Auto-moto
  29. ΚΟΚΟΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- Μοριακός Βιολόγος/ Γενετιστής
  30. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Ιδ. Υπάλληλος
  31. ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ- Κοινωνιολόγος BA/Εγκληματολόγος MRes
  32. ΚΟΥΡΜΠΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ- Μεσίτρια
  33. ΚΡΙΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ- Χειρουργός Οφθαλμίατρος/Δημοτικός Σύμβουλος
  34. ΚΥΡΑΛΕΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Αστυνομικός
  35. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ- Μηχανολόγος
  36. ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ- Συνταξιούχος Εθ. Τράπεζας
  37. ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ- Επιχειρηματίας/Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης
  38. ΛΥΔΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- Γραφίστρια/ Ελ. Επαγγελματίας
  39. ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Ιδ. Υπάλληλος
  40. ΜΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ- Ιδ. Υπάλληλος
  41. ΜΑΡΙΝΗ ΔΑΝΑΗ του ΜΙΧΑΗΛ- Φοιτήτρια
  42. ΜΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- Μηχανικός Αυτοκινήτων
  43. ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ- Ποδοσφαιριστής/ Ελ. Επαγγελματίας
  44. ΜΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΚΛΕΙΩ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ- Δημ. Υπάλληλος
  45. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- Ιατρικός επισκέπτης- Ιδ. υπάλληλος
  46. ΜΠΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ- Γραφίστρια
  47. ΜΠΟΥΛΑΖΕΡΗ ΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ- Ιδ. Υπάλληλος
  48. ΜΠΡΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ- Τοπογράφος Μηχανικός
  49. ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ- Γυναικολόγος/Μαιευτήρας
  50. ΜΩΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- Εκπαιδευτικός
  51. ΝΤΑΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ- Υπάλληλος ΕΟΤ
  52. ΝΤΖΑΘΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ- Στυλίστρια/ Καθηγήτρια Γαλλικής Φιλολογίας
  53. ΞΕΡΙΖΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- Επιχειρηματίας
  54. ΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ- Ελ. Επαγγελματίας
  55. ΠΑΓΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Ελ. Επαγγελματίας
  56. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ- Οδοντοτεχνίτης
  57. ΠΑΝΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ- Τραπεζικός Υπάλληλος
  58. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ- Οικιακά
  59. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΑΝΔΡΕΑ- Πολιτικός Μηχανικός
  60. ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ- Επιχειρηματίας
  61. ΡΑΙΔΕΣΤΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ- Ιδ. Υπάλληλος
  62. ΡΟΔΙΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ- Φιλόλογος
  63. ΣΑΡΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- Εκπαιδευτικός/Ιδιοκτήτρια Κέντρου Ξένων Γλωσσών
  64. ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ- Συνταξιούχος Δημ. Υπάλληλος/Προπονητής Ποδοσφαίρου
  65. ΣΙΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- Αρχιτέκτων/Μηχανικός
  66. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Ελ. Επαγγελματίας
  67. ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ- Επιχειρηματίας
  68. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ- Δικηγόρος
  69. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ- Απόστρατος Λιμενικός
  70. ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ- Λογιστής /Οικονομολόγος
  71. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ- Φυσικός
  72. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ- Διοίκηση Επιχειρήσεων/Προγραμματιστής
  73. ΤΕΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Δάσκαλος
  74. ΤΣΕΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΓΓΕΛΟΥ- Πρώην Υπάλληλος Ολυμπιακής
  75. ΤΣΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- Οικονομολόγος
  76. ΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ-Μουσικός Παραγωγός
  77. ΦΑΡΜΑΚΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- Επιχειρηματίας
  78. ΦΕΚΚΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- Προπονητής πυγμαχίας /kick- boxing
  79. ΦΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- Ελ. Επαγγελματίας
  80. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ- Ιδ. Υπάλληλος
  81. ΧΑΤΖΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΖΗΣΗ- Ψυχολόγος
  82. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- Μουσικοσυνθέτης

[/toggle]

[toggle title=»ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΒΥΡΩΝΑ – ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΩΓΟΣ»]

nea-epoxi-virona

  1. Μάρω ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ, Δημοτική Σύμβουλος (1987-2014), Αντιπρόεδρος Παιδικών Σταθμών, Μέλος ΔΣ Οργανισμού Πολιτισμού και Αθλητισμού, Γεν. Γραμματέας Δωρικής Αδελφότητας
  2. Αλεξάνδρα ΑΛΕΞΑΚΗ, Τραπεζικό Στέλεχος, Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 1ου Γυμνασίου Βύρωνα (2010-11)
  3. Πόπη ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ, Σύμβουλος Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας (ΜΒΑ), Επιχειρηματίας, Δημοτική Σύμβουλος (2003-2014), Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου (2011-2014), πρ. Γεν. Γραμματέας ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β.
  4. Γιώργος ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ, Αστυνομικός Διευθυντής ε.α, Δημοτικός Σύμβουλος (2003-2014), Αντιδήμαρχος Καθαριότητας
  5. Θανάσης  ΑΝΤΩΝΙΟΥ, Μαθηματικός Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (MSc), Τραπεζικό Στέλεχος
  6. Πάνος ΑΝΤΩΝΙΟΥ, Ιατρός- Χειρουργός, Διευθυντής Ιατρικής Υπηρεσίας Υγείας Αθηναϊκής Κλινικής, Μέλος Ευρωπαίων Φεντεραλιστών (UEF), Μέλος Επιτροπής Υγείας Δήμου Βύρωνα
  7. Άρης ΑΣΒΕΣΤΑΣ, Δημοσιογράφος-Αθλητικός Συντάκτης, μέλος ΕΣΗΕΑ και ΠΣΑΤ
  8. Μάκης ΑΣΠΙΩΤΗΣ, Ελεύθερος Επαγγελματίας – Κομμωτής, Μέλος Δ.Σ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
  9. Γρηγόρης ΑΤΖΑΡΑΚΗΣ, Νομικός, Πολιτικός & Οικονομικός Επιστήμονας, Επίτιμος Δικηγόρος Αθηνών Παρ’ Αρείω Πάγω
  10. Θοδωρής ΒΑΘΙΩΤΗΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος, Υπεύθυνος CustomerService Α.Ε.
  11. Ανδρέας ΒΑΛΣΑΜΗΣ, Διευθυντής Ιδιωτικής Σχολής Επαγγελμάτων Ομορφιάς «Ν. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ», Αντιπρόεδρος Α.Σ. ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ, Μέλος Δ.Σ. Ελληνικής Ομοσπονδίας Πετοσφαίρισης, Αντιπρόεδρος Δ.Σ. ΠΕΚΕΣ
  12. Κατερίνα ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Φοιτήτρια Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας Πανεπιστημίου Αθηνών
  13. Αλίκη ΒΕΡΜΠΗ, Ελεύθερη Επαγγελματίας, Καθηγήτρια Νοηματικής
  14. Διονύσης ΒΩΒΟΣ, Ραδιοφωνικός – Τηλεοπτικός Παραγωγός, Εκδότης, Δημοτικός Σύμβουλος Βύρωνα, Μέλος Δ.Σ. Οργανισμού Πολιτισμού και Αθλητισμού Δήμου Βύρωνα, Μέλος Δ.Σ. Διαδημοτικού Δικτύου Πολιτισμού Βύρωνας, Δάφνη – Υμηττός
  15. Ελένη ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ, Πρόεδρος Πανελλήνιας Οργάνωσης ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ, Αντιπρόεδρος Κέντρου Μελέτης Χορού «Ι. & Ρ. Ντάνκαν», Δημοτική Σύμβουλος (1991-1994 & 2007-2014), τ. Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Αλληλεγγύης, τ. Πρόεδρος των Διοικητικών Συμβουλίων του ΚΑΠΗ και του Κέντρου Φροντίδας Οικογένειας (ΚΕΦΟ)
  16. Ξένια ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ, Επαγγελματίας Ψυχικής Υγείας-Φυσικοθεραπεύτρια, Μέλος Επιτροπής Προστασίας Αδέσποτων Ζώων Βύρωνα, Μέλος ΔΣ Κέντρου Μελέτης Χορού Ντάνκαν
  17. Ελένη ΓΚΙΟΚΑ, Δημόσιος Υπάλληλος, Στέλεχος Υπουργείου Προστασίας του Πολίτη, Φοιτήτρια Κοινωνικής Εργασίας, Μέλος Δ.Σ. Δημοτικών Παιδικών Σταθμών Δήμου Βύρωνα
  18. Τίνα ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, Φιλόλογος (ΜΑ), Τραπεζικό Στέλεχος, Μέλος ΔΣ Κέντρου Φροντίδας Οικογένειας Καρέα, Μέλος Επιτροπής Δημοτικής Βιβλιοθήκης
  19. Ζέφη ΓΡΑΨΑ, Σχεδιάστρια, Δημοτική Σύμβουλος (1991-1994 και 1999-2010), τ. Πρόεδρος  Δημοτικών Παιδικών Σταθμών, τ. Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος
  20. Κατερίνα ΔΑΪΛΑΚΗ – ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ, Οικονομολόγος (MBA, UniversityofLondon), Επιχειρηματίας, Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 4ου Γυμνασίου και 4ου Λυκείου Βύρωνα (2007-2013)
  21. Ευαγγελία ΔΑΝΙΗΛ, Ιατρός Πνευμονολόγος – Φυματιολόγος (PhD, Δημόσια Υγεία), Εθνική Σχολή Δημόσιας Υγείας
  22. Βασίλης ΔΕΜΠΟΝΟΣ, Δικηγόρος (LL.M, Διεθνές Δίκαιο), Δημοτικός σύμβουλος (2014), Πρόεδρος Εκπολιτιστικού Συλλόγου ΚΟΠΑΝΑ
  23. Σοφία ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Στέλεχος Επιχειρήσεων
  24. Ευθύμιος ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός, Καθηγητής Τεχνικού Λυκείου, πρώην ποδοσφαιριστής ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
  25. Μανώλης ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ, Λέκτορας ΤΕΦΑΑ Αθηνών, Υπεύθυνος Ανδρικών Τμημάτων Υποδομών Μπάσκετ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β.
  26. Ιωάννα ΖΕΡΒΑ, Διοικητική Υπάλληλος στο Θεραπευτικό Κέντρο «Για το Παιδί», Μέλος Ένωσης Γονέων
  27. Κώστας ΖΟΥΜΠΟΣ, Πολιτικός Μηχανικός (ΜΑ, ΜΙΤ), Δημοτικός Σύμβουλος (2003-2014), Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών, Πρόεδρος ΚΕΦΟ
  28. Δημήτρης ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, Στέλεχος Επενδυτικής Τράπεζας Ελλάδας, Υπεύθυνος Ακαδημιών Ποδοσφαίρου ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β.
  29. Δημήτρης ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος, Εθελοντής Ομάδας Δασοπροστασίας και Δασοπυρόσβεσης Δήμου Βύρωνα, Μέλος Δ.Σ. Συντονιστικού Οργάνου Κέντρου Προστασίας Δασών Δήμου Βύρωνα, Ομαδάρχης Ομάδας Άμεσης Επέμβασης Δήμου Βύρωνα
  30. Τάκης ΚΑΖΗΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος, Μέλος ΔΣ Οργανισμού Πολιτισμού και Αθλητισμού Δήμου Βύρωνα
  31. Άγγελος ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ, Εργαζόμενος Εθνικής Τράπεζας, Μέλος ΔΣ Οργανισμού Πολιτισμού και Αθλητισμού Δήμου Βύρωνα, Μέλος ΔΣ ΑΟ ΒΥΡΩΝΑ
  32. Παναγιώτα ΚΑΜΠΑΦΛΗ – ΜΠΑΛΑΚΤΑΡΗ του Αθανασίου, Συνταξιούχος Υπάλληλος Τράπεζας Ελλάδας, Δήμαρχος Δεσφίνας Φωκίδας (2003-2006)
  33. Βάνα ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗ, Επιχειρηματίας, Διευθύντρια σε αλυσίδα καταστημάτων
  34. Ντέμη ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΠΕΡΡΑΚΗ, Λογίστρια – Φοροτεχνικός, Μέλος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Λογιστών
  35. Ιουλία ΚΙΟΥΠΗ, Οδοντίατρος, Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Βύρωνα, Αντιδήμαρχος Δημοσίων Σχέσεων και Εθιμοτυπίας Δήμου Βύρωνα, Μέλος Οδοντιατρικού Συλλόγου Αθηνών
  36. Ευαγγελία ΚΟΥΝΤΟΥΡΟΥΠΗ, Καθηγήτρια Οικιακής Οικονομίας Οργανισμού Πολιτισμού και Αθλητισμού Δήμου Βύρωνα
  37. Κώστας ΚΡΙΑΤΣΩΤΗΣ, Πτυχιούχος Πληροφορικής (UCL) και Διοίκησης Επιχειρήσεων (MBA, Westminster), Στέλεχος Στρατηγικού Σχεδιασμού ΝΤΤ
  38. Χρήστος ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, Οικονομολόγος (MBA), Επιθεωρητής Πωλήσεων ΤΕΧΝΟΚΑΡ ΑΒΕΕ
  39. Βικτωρία ΚΥΡΚΙΝΗ, Ναυτιλιακές Σπουδές, Αντιπρόεδρος Ναυτιλιακής Εταιρίας
  40. Τζούλια ΛΑΓΟΥ, Αρχιτέκτων Μηχανικός ΕΜΠ, Μέλος ΤΕΕ
  41. Βασίλης ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ, Ηλεκτρονικός, Σύμβουλος Τηλεπικοινωνιών, Μέλος Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Βύρωνα
  42. Βαγγέλης ΜΑΚΡΑΚΗΣ, Συνταξιούχος Τραπεζικός Υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος (2003-2014), Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος
  43. Μπάμπης ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, Ιατρός – Ορθοπεδικός, Δημοτικός Σύμβουλος (2007-2014), Αντιδήμαρχος Υγείας
  44. Νίκος ΜΑΧΑΙΡΑΣ, Ιατρός Ορθοπεδικός
  45. Αντώνης ΜΗΛΑΣ, Δικηγόρος, Επιχειρηματίας, Δημοτικός Σύμβουλος (1999-2004 και 2007-2014), τ. Αντιδήμαρχος Διοικητικών Υπηρεσιών, τ. Αντιδήμαρχος Πόλης και Εξυπηρέτησης Πολιτών, τ. Πρόεδρος Πνευματικού Κέντρου
  46. Ανδρέας ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ, πρώην Ραδιοφωνικός Παραγωγός ΕΡΤ ΑΕ,  Στιχουργός
  47. Νεκτάριος ΜΠΑΝΑΚΑΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός, Υπάλληλος Ελληνικής Αεροπορικής Βιομηχανίας (ΕΑΒ), Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων ΕΑΒ
  48. Μάκης ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΣΟΣ, Ασφαλιστικός Σύμβουλος, Αντιπρόεδρος Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Βύρωνα, Γραμματέας Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 3ου Γυμνασίου Βύρωνα
  49. Μπέττυ ΜΠΑΣΤΕΑ, Δικηγόρος (ΜΑ, Αγροτικό Κοινοτικό Δίκαιο), Δημοτική Σύμβουλος (2007-2014), Αντιδήμαρχος Οικονομικών & Διοικητικών Υπηρεσιών
  50. Γιώργος ΜΠΑΤΙΛΑΣ, Αστυνομικός
  51. Άννα ΜΠΕΚΟΥ, Εκπαιδευτικός, Καθηγήτρια Φυσικών Επιστημών
  52. Φώτης ΝΤΖΟΥΦΡΑΣ, Εργολάβος, τ. Πρόεδρος ΑΟ ΒΥΡΩΝΑ
  53. Γιώργος ΝΤΟΒΟΛΟΣ, Φιλόλογος, Μουσικοδιδάσκαλος, Πρωτοψάλτης Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Νέας Ελβετίας
  54. Λουκάς ΝΤΟΥΒΑΣ, Οικονομολόγος, Εμπειρογνώμονας Τουρισμού, Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 11ου Δημοτικού Σχολείου Βύρωνα
  55. Έφη ΠΑΛΛΗ, Απόφοιτη Τμήματος Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Παντείου Πανεπιστημίου, Υπεύθυνη Τύπου και Επικοινωνίας σε χώρο Τέχνης και Πολιτισμού
  56. Γιάννης ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, Συνταξιούχος Τυπογράφος, τ. Μέλος Δ.Σ ΚΑΠΗ, Μέλος Ένωσης Συνταξιούχων Βύρωνα
  57. Ρένα ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, Εκπαιδευτικός-Ιδιοκτήτρια Κέντρου Ξένων Γλωσσών, Δημοτική Σύμβουλος (2003-2014), τ. Αντιδήμαρχος Παιδείας και Πολιτισμού, Πρόεδρος Κέντρου Μελέτης Χορού Ντάνκαν, Πρόεδρος Οργάνωσης Γυναικών ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΗ (παράρτημα Βύρωνα)
  58. Ρένα ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ, Δημόσιος Υπάλληλος, Στέλεχος Υπουργείου Ανάπτυξης
  59. Σωτήρης ΠΑΨΑΝΑΚΗΣ, Καθηγητής Τεχνικής Εκπαίδευσης, Διευθυντής 3ου Γυμνασίου Υμηττού, Διευθυντής 5ου Γυμνασίου Βύρωνα (2011-2013)
  60. Νίκος ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος, Διευθυντής Πιστωτικού Ελέγχου ΚΡΕΤΑ ΦΑΡΜ ΑΕ, Μέλος Οικονομικού Επιμελητηρίου
  61. Θοδωρής ΡΑΜΜΟΣ, Ιατρός – Παιδίατρος, Δημοτικός Σύμβουλος (2011-2014), Αντιδήμαρχος Αθλητισμού, Αντιπρόεδρος Α.Ο. ΚΑΡΕΑΣ, Μέλος Δ.Σ. Εκπολιτιστικού Συλλόγου Καρέα
  62. Μάριος ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ, Ελεύθερος Επαγγελματίας, Μέλος Δ.Σ. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β.
  63. Μενέλαος ΡΕΪΖΙΔΗΣ, Επιχειρηματίας, Δημοτικός Σύμβουλος (2011-2014), Πρόεδρος Επιτροπής Περιβάλλοντος και Ποιότητας Ζωής, Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 3ου Νηπιαγωγείου Βύρωνα
  64. Ιωσήφ ΡΟΥΣΑΝΙΔΗΣ, Χρυσοχόος, Αντιπρόεδρος Βιοτεχνικού Επιμελητηρίου Αθήνας, Μέλος Προεδρείου ΓΕΣΕΒΕΕ, Μέλος Δ.Σ. ΟΑΕΔ, Μέλος ΔΣ Δημοτικής Επιχείρησης Ανάπτυξης Βύρωνα
  65. Κώστας ΣΙΔΕΡΑΤΟΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος, Μάνατζερ Χώρων Εστίασης
  66. Ελευθερία ΣΙΝΤΡΟΥ, Κοινωνική Λειτουργός (ΤΕΙ Αθηνών), Εθελόντρια Κέντρου Υγείας Παιδιού (Καισαριανή), Εθελόντρια PRAXIS, Εθελόντρια ΜΚΟ Γιατροί του Κόσμου, Συντονίστρια Προγράμματος StreetWork Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών
  67. Θανάσης ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ, Ελεύθερος Επαγγελματίας, Ιδιοκτήτης καταστήματος ΟΠΑΠ στον Βύρωνα
  68. Νίκος ΣΤΕΡΓΙΟΥ, Δασοφύλακας Δασαρχείου Πεντέλης, τ. Ιδιοκτήτης συνεργείου αυτοκινήτων ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  69. Ευαγγελία ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ, Καθηγήτρια Φιλολογίας, Διπλωματούχος Μονωδίας, Ιδιοκτήτρια PAPYROSCAFÉ
  70. Γιάννης ΤΑΝΤΣΗΣ, Ελεύθερος Επαγγελματίας, Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 13ου Δημοτικού Σχολείου Βύρωνα
  71. Δημήτρης ΤΑΡΑΖΩΝΑΣ, Σπουδές ΕΑΠ (Ελληνικός και Ευρωπαϊκός Πολιτισμός), Στέλεχος Διεθνών Σχέσεων Υπουργείου Τουρισμού, Δημοτικός Σύμβουλος (2011-2014), Αντιδήμαρχος Πόλης και Εξυπηρέτησης Πολιτών, Υπεύθυνος Πολιτικής Προστασίας
  72. Χρήστος ΤΣΙΡΜΠΑΣ, Δημόσιος Υπάλληλος-Προϊστάμενος Ασφαλείας, Αν. Μέλος ΔΣ Συλλόγου Υπαλλήλων Δήμου Αθηναίων, Αν. Μέλος ΠΟΕ-ΟΤΑ
  73. Ανδρέας ΤΣΙΤΣΑΡΑΣ, Μηχανοσυνθέτης Αεροσκαφών, Επιχειρηματίας-Ιδιοκτήτης εστιατορίου Sala di Gusto, Μέλος Ομοσπονδίας Ευρυτανικών Συλλόγων
  74. Βασίλης ΤΣΟΛΙΑΣ, Σιδηροδρομικός Υπάλληλος, τ. Μέλος Δ.Σ ΤΟΣΥΝ Βύρωνα, Μέλος Επιτροπής Νεολαίας Δήμου Βύρωνα, Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Βινιανιτών Ευρυτανίας
  75. Σωτηρούλα ΥΦΑΝΤΗ, Εκπαιδευτικός, τ. Διευθύντρια 2ου Γυμνασίου Καισαριανής, Δημοτική Σύμβουλος (2011-2014), Πρόεδρος Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης  Δήμου Βύρωνα, Μέλος Δ.Σ Κέντρου Μελέτης Χορού Ντάνκαν
  76. Βαγγέλης ΦΑΝΙΔΗΣ, Δημοσιογράφος-Οικονομολόγος, Μέλος ΕΣΗΕΑ, Γενικός Γραμματέας Δήμου Βριλησσίων
  77. Γιάννης ΦΩΤΙΑΔΗΣ, Ελεύθερος Επαγγελματίας, Πρόεδρος Ένωσης Γονέων και Κηδεμόνων Δήμου Βύρωνα, Αντιπρόεδρος Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Βύρωνα
  78. Ντέπυ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ, Φοιτήτρια Παιδαγωγικού Τμήματος Πανεπιστημίου Αθηνών
  79. Γιώτα ΧΑΡΔΑΛΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής (ΤΕΦΑΑ), Μέλος Δ.Σ Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθηνών, Ιδιοκτήτρια SPORTeditionGYM
  80. Ανδρέας ΧΑΡΟΣ, Αρχιτέκτονας Μηχανικός, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  81. Ευφροσύνη ΧΕΛΜΗ, Μηχανολόγος Μηχανικός ΕΜΠ, Μεταπτυχιακές Σπουδές στην Ενέργεια (MSc), Μέλος ΤΕΕ, Στέλεχος Γενικής Γραμματείας Έρευνας και Τεχνολογίας
  82. Δημήτρης ΨΕΜΑΤΙΚΑΣ, Ραδιοφωνικός παραγωγός, Σύμβουλος Ραδιοφώνου και Διευθυντής Προγράμματος LoveRadio, Ιδρυτικό Μέλος της Ένωσης Τεχνικών Ελληνικής Ραδιοφωνίας (ΕΤΕΡ).

[/toggle]

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ